Табакерочка

 

Гарантії

1. Мережа магазинів "Табакерочка" здійснює гарантійні зобов'язання відповідно до закону України від 12.05.1991 р № 1023-ХІІ "Про захист прав споживачів".

2. Гарантія має на увазі під собою безкоштовний ремонт виробу протягом гарантійного терміну, зазначеного в нашому гарантійному талоні, або його заміну на аналогічне за призначенням пристрій, в разі неможливості ремонту.

3. Реалізація прав споживачів по заміні, відшкодуванню, ремонту товару та інших прав здійснюється відповідно до законодавства в сфері роздрібної торгівлі і захисту прав споживачів.

4. Покупець, якому проданий товар неналежної якості, якщо це не було обумовлено продавцем, вправі за своїм вибором вимагати:

·        безоплатного усунення недоліків товару або відшкодування витрат на їх виправлення покупцем або третьою особою;

·        пропорційного зменшення ціни;

·        заміни на товар аналогічної марки (моделі, артикулу) або на такий же товар іншої марки (моделі, артикулу) з відповідним перерахуванням купівельної ціни.

·        дані умови гарантії, обміну і повернення поширюються тільки на замовлення за роздрібними цінами з покупцем-фізичною особою. У свою чергу, ми гарантуємо, що куплений виріб є працездатним і не містить виявлених механічних та інших пошкоджень на момент здійснення продажу. 

5. Покупець зобов'язаний до початку введення в експлуатацію обладнання ознайомитися з правилами його використання і гарантійного обслуговування, що містяться в доданих до обладнання інструкціях і переконатися у відсутності зовнішніх пошкоджень. 

 

6. Перед включенням техніки уважно вивчіть інструкцію, що додається, при недотриманні умов експлуатації право на гарантійний ремонт втрачається.

 

7. Обмін виробу можливий тільки в разі, коли гарантійні пломби, якщо вони є на корпусі, не мають слідів розтину.

 

8. Гарантія дійсна тільки за наявності гарантійного талона, підписаного Покупцем, Продавцем і завіреного печаткою магазину "Табакерочка".

9. Для здійснення гарантійного обслуговування необхідні:

Коробка з усіма комплектуючими;
Документ, що підтверджує Вашу особу (паспорт);
Документ, що підтверджує покупку в нашому магазині.

10. У разі відмови покупця від товару продавець повинен повернути йому суму, сплачену покупцем відповідно до чеку і/або гарантійним талоном, за винятком витрат продавця на доставку від покупця повернутого товару, не пізніше ніж через 7 днів з дати пред'явлення покупцем відповідної вимоги.

 

11. У разі відмови клієнта від товару, подарунок, виданий разом з цим товаром, підлягає обов'язковому поверненню зі збереженням товарного вигляду.

 

12. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару. Також він може здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.

 

13. Повернення товару належної якості можливе у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару.

 

 

Часові рамки  

Перевірка обладнання - до 7 робочих днів; Експертиза - від 1-20 робочих днів;

Термін ремонту з моменту подачі заяви із зазначенням претензій до якості виробу - до 20 робочих днів;

Заміна товару неналежної якості або усунення несправності - до 20 робочих днів;

Якщо обмін неможливий, повернення грошових коштів здійснюється протягом 20 робочих днів.

 

Магазин має право відмовитися від гарантійного обслуговування, якщо:

         відсутній заводський номер на обладнанні або упаковці, виявлена спроба стерти, знищити або модифікувати заводський номер;

     при огляді товару буде виявлено наявність слідів механічного впливу, несанкціонованого розкриття, вологи, корозії чи інших пошкоджень обладнання, а також несправностей, пов'язаних з використанням не за призначенням;

     порушення збереження гарантійних пломб;

     присутні пошкодження в результаті стихійних лих (природних явищ);

     при неповній комплектації виробу, відсутності доданої документації, драйверів, сполучних кабелів, кріплення і оригінальної упаковки, або з пошкодженою комплектуючих матеріалів;

     є ушкодження або ненормальне функціонування виробу, спричинене збоями або невідповідністю стандартам параметрів живлення, телекомунікаційних, кабельних та інших подібних зовнішніх факторів;

     стався природний знос елементів у випадках перевищення зазначених норм нормальної експлуатації;

     при наявності пошкоджень, отриманих в результаті аварій, впливу вогню, аномальних температур, агресивних хімічних речовин, а також в результаті дій третіх осіб;

     при експлуатації використовувалися неоригінальні аксесуари;

     завдано збитків на інше обладнання, яке, з якої-небудь причини, пов'язане з роботою придбаного товару;

     при наявності механічних і фізичних ушкоджень: пом'ятості, відколи, подряпини, тріщини, сліди ударів, вигини і т.п .;

     виріб має сліди розтину або зміни його конструкції і комплектуючих, які не передбачені виробником;

     несправність товару викликана неправильним підключенням додаткового устаткування або некоректною установкою програмного забезпечення;

     є сліди впливу на виріб тваринами, комахами, гризунами або сторонніми предметами;

     роботи виробу з неліцензійними, несертифікованими або зараженими комп'ютерним вірусом програмними продуктами;

     при відсутності на гарантійному талоні підпису продавця та печатки магазину. 

 

Обмін

Ви можете обміняти товар належної якості:

1. Відповідно до ст. 9 "Закону про права споживача", споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Обмін товару належної якості провадиться протягом 14 днів після покупки, в разі, якщо:

    • товар не був у вживанні
    • збережено його товарний вигляд
    • збережені його споживчі властивості
    • збережені фабричні ярлики і пломби
    • є товарний і/або касовий чек

 

2. При поверненні покупцем товару неналежної якості проводиться акт повернення.

 

Часто задавані питання: 

Яка гарантія на товар?
Гарантія надається на термін від 14 днів до 12 місяців, в залежності від товару. Гарантія може бути представлена виробником або Продавцем. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон виробника або гарантійний талон Продавця.

Куди звертатися з питань гарантійного обслуговування або обміну товару?
У разі, якщо Товар вимагає гарантійного обслуговування або обміну, просимо вас звернутися в магазин, де Товар був придбаний. Час роботи: пн. - нд. з 9:00 до 20:00

Сервісний центр не може відремонтувати мій товар в гарантійний період, що мені робити?
У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника, в Товарі, який був куплений в одному з наших магазинів, або він вийшов з ладу з вини виробника і не може бути відремонтовано в авторизованому сервісному центрі, ми обміняємо товар на аналогічний або повернемо гроші.

 

Я можу обміняти або повернути товар?
Так, Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 і 30* днів з моменту покупки. Це право гарантує вам "Закон про захист прав споживачів"

 

 

Повернення і обмін товарів можливий тільки після узгодження з відділом рекламацій компанії Табакерочка. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом і наші менеджери проконсультують вас за процедурою повернення або обміну товару.
Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам і готові допомогти у вирішенні будь-яких питань. Ви можете зв'язатися з нами через форму швидкого повідомлення на сайті, відправити повідомлення на електронну пошту: [email protected] , зателефонувати: +38 094 996 1772 . Ми постараємося надати вам інформаційну підтримку з усіх питань.